Objímka žárovky E27 na Stativ Fotodeštník

Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Praktický držák na fotodeštník s objímkou má klasický E27 závit. Lze tak použít úspornou žárovku s takovým výkonem, který potřebujete. Držák žárovky lze upevnit například na stativ a výhodou je možnost upevnění libovolného foto deštníku. Držák má pohyblivý kloub až o 180°.

  • E27 závit
  • Pohyblivý kloub 180°
  • Délka kabelu: 160 cm
  • Materiál: plast

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN63/73
Kategorie: Žárovky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.