Ortur Prodlužovací Set Extension Pack Kit pro Gravírovací CNC Laser Master 3

4 hodnocení
3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Pořídili jste si Mastra Trojku a chcete ještě více zlepšit efektivitu vaší výroby? Tak pojďme na to!

Tato sada vám zvětší akční plochu z 40x40 na 40x85, díky tomu tak můžete gravírovat buďto mnohem větší předměty nebo mnohem více předmětu naráz, které poskládáte po pracovní ploše a ušetříte tak spoustu času. Součástí balení je komplet sada se vším všudy. Nejde jen o prodloužení samotné konstrukce ale i o doprovodnou kabeláž.

  • Materiál: nerez + hliník

Obsah balení

  • komplet příslušenství k sestavení Extension Kitu + návod (gravírka není součástí, jedná se pouze o prodej prodlužovacího kitu)

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: B89/1
Kategorie: Příslušenství

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.