40 cm Fotobox Studio Fotostudio Fotostan Photo Box Foto

65 hodnocení
1 299 Kč 1 073,55 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Perfektní volba pro profi produktové fotografie bez starostí. Pokud fotíte malé produkty a sháníte top produkt v poměru cena / kvalita / výkon, nehledejte dál. Celý stan máte složený do pár minut a tím máte vyřešeno komplet vlastní "fotostudio" pro focení menších produktů. V balení je totiž vše, co potřebujete.

Dostatek světla z 2 LED pásů, které si můžete posouvat jak chcete. Mají opravdu dostatečný výkon, například i pro focení bílých produktů na bílém pozadí. S tímto oříškem jsme si ve vlastním eshopu lámali dlouho hlavu a tento fotostan problém řeší. Ledky jsou dostatečného výkonu a bílý interiér navíc odráží světlo přesně tam, kam potřebujete. A jako bonus absolutně bez nežádoucího stínu. LED pásy jsou napájeny přes USB kabel, fotostan můžete tedy připojit k PC, notebooku, pomocí adaptéru nebo dokonce s použitím powerbanky. Fotostan tak může být dokonale mobilní.

Co se týká pozadí, na výběr máte hned z několika barev, jako je samozřejmě bílá, černá, zelená na klíčování či červená.

Celý produkt je zabalen v praktickém a robustním pouzdru na zip.

Na videu níže je zobrazen fotostan stejného typu, jen velikosti 24 cm - fotostan 40 cm obsahuje 2 LED pásky na místo jednoho.

OBSAH BALENÍ

  • 1x fotobox
  • 2x LED pás (70 diod)
  • 4x fotopozadí
  • 1x brašna na přenosDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN6/6
Kategorie: Sety & Stany

VIDEO UKÁZKA