Potápěčské Brýle na GoPro Kameru Potápění

Neohodnoceno
Akce
Potápěčské Brýle na GoPro Kameru Potápění
–10 %
–10 % 719 Kč 594,21 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Univerzální potápěčské brýle jsou dělané pro perfektní záběry s GoPro kamerou pod vodou. Brýle jsou vyrobené ze silikonu a pružného materiálu a snadno se tak přizpůsobí tvaru obličeje a zajistí perfektní vodotěsnost. Jedná se navíc o hypoalergenní materiál.

  • Materiál: silikon
  • Úchyt pro GoPro kameru
  • Rozměry: cca 16,5 x 10 cm

Obsah balení

  • 1x potápěčské brýle

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A67/1
Kategorie: GoPro

Ukázka brýlí v akci

Ukázka Č. 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.