Přídavný Bezpečnostní Úchyt pro Kameru

Neohodnoceno
59 Kč 48,76 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Tento bezpečnostní úchyt slouží jako přídavný bezpečnostní prvek pro uchycení akční kamery. Je vybaven lepící páskou, držák tedy přilepíte na rovný povrch a provázek se přiváže k pouzdru kamery. Máte tak dvojí pojistku proti případnému pádu kamery na zem.

Obsah balení

  • 1x plastový držák
  • 1x provázek
  • 1x lepící páska

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN108/122
Kategorie: GoPro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.