Přísavný Držák pro Akční Kamery

Neohodnoceno
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Přísavný držák kamery drží na každém hladkém povrchu jako je sklo, hladký stůl apod. Může tak sloužit jako stojan nebo s ním můžete natáčet třeba akční záběry z auta. Přísavka drží velmi pevně, nemusíte se tak bát, že by vám kamera spadla na zem. Výhodou navíc je, že můžete kameru natočit do různých úhlů (až o 180°) pomocí regulačních šroubů.

Obsah balení

  • 1x přísavný držák

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN106/120
Kategorie: GoPro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.