Redukce Lightning na Jack 3,5 mm

1 hodnocení
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Audio redukce je skvělá pro všechny mobilní telefony a tablety značky Apple (iPhone, iPad...), které nedisponují portem pro sluchátka. Slouží pro připojení z konektoru Lightning do konektoru 3,5 mm jack. Kabel je dlouhý 10 cm, díky čemuž umožňuje pohodlné zapojení do sluchátek, reproduktorů nebo audio systémů. Je vyroben z odolného plastu a disponuje kovovými konektory pro kvalitní přenos zvuku. Redukce je dostupná v bílé barvě.

Tato redukce umožňuje přehrávání hudby, poslech podcastů, telefonování nebo sledování videí prostřednictvím zařízení s Lightning konektorem s použitím zařízení s 3,5 mm audio jackem. Je snadno použitelná - stačí připojit konektor Lightning do zařízení a na druhém konci redukce připojit zařízení s 3,5 mm jackem.

Redukce není kompatibilní s mikrofony.

  • Délka kabelu: 10 cm
  • Kompatibilita: iPhone, iPad nebo iPod s Lightning konektorem
  • Barva: bílá

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: E03/1
Kategorie: Adaptéry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.