RGB Pásové LED Světlo + Stativ + Jeřábové Rameno

Neohodnoceno
3 199 Kč 2 643,80 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

Profesionální RGB LED pásové světlo bude vaším ideálním společníkem nejen pro studiové přisvětlování. Spolehlivě osvětlí jak detail u produktového focení, tak portréty nebo celé postavy. Foto ani video není problém. Ať už využijete robustního stativu, který sahá až do výšky 200 cm nebo si vezmete do ruky ergonomický grip.

Barevná teplota světla lze nastavit mezi hodnotami 3200 - 5600 K, může tak simulovat přirozené neutrální denní světlo. Kromě bílé barvy světla můžete využít i mód RGB a nastavit si tak libovolnou barvu světla. Zároveň lze nastavovat intenzita světla od 10 do 100 %. Panel je osazen 296 ks prémiových SMD LED čipů a vše je dosazeno do pevného kovového těla. Přes LED diody je plastový bílý difuzor pro zjemnění světla. Světlo můžete ovládat na zadní straně panelu.

Výhodou je opravdu velký výkon oproti například softboxům s klasickými twist halogeny. Panel lze napájet jak z elektriky, tak pomocí Li-ion baterií typu NP-F550/750/970 (baterie nejsou součástí balení). Pak můžete pohodlně dělat skvělé záběry i v exteriéru.

Součástí balení je jedno jeřábové teleskopické rameno, díky kterému dostane LED panel do velké výšky a můžete s ním pohodlně osvítit scénu i ze shora. Samozřejmostí je pohyblivý kloub, díky kterému lze dostat panel do jakékoliv polohy.

  • Rozměry světla: 40 cm světelné plochy
  • Barva světla: 3200 - 5600 K
  • 1200 lm
  • Výkon: 21W
  • Intenzita světla lze regulovat na panelu
  • 296 ks SMD LED čipů
  • CRI: 95
  • Stativ: výška 200 cm

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A39/1
Kategorie: LED
Položka byla vyprodána…

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.