RGB Romantická Lampa s Efektem Západu Slunce na Foto Zátiší LED Světlo

28 hodnocení
–12 % 699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

RGB lampa s efektem západu slunce může být nejen perfektním zátiším pro vaše fotografie nebo videa, ale zároveň i jako pěkná lampa do pokoje pro zpříjemnění atmosféry. Lampa je kompatibilní přes bluetooth s telefonem a můžete tak na dálku ovládat celou řadu různých světelných efektů, včetně nastavení intenzity světla. Ovládat lze samozřejmě i pomocí dálkového ovladače. Výhodou navíc je, že světla při západu slunce se mohou synchronizovat s hudbou a zvukem a poskytnout vám živou a romantickou světelnou atmosféru!

RGB LED světlo vytváří kruhový efekt slunce a má až 16 nastavitelných barevných kombinací, které můžete promítat na stěně, stropu, podlaze a vypadají jako skutečné přirozené světlo při západu slunce. Čím větší vzdálenost, tím větší světlo bude. Nastavení pozice lze až o 180°. Světlo má také funkci časování. Automaticky se zapne, když se probudíte a automaticky se vypne, když usnete.

RGB světlo je vyrobeno ze železa a hliníku a křišťálové čočky s vysokým rozlišením. Napájí se pomocí USB, stačí připojit třeba do powerbanky nebo přes adaptér do zásuvky.

 • Svítivost: 750 LUX/0,5 m
 • Možnost propojení přes bluetooth
 • Barevné provedení: černá
 • Barva světla: RGB 16 barev
 • Rozměry: 270 x 100 x 100 mm
 • Výkon zdroje: 6 W
 • Napětí a proud: 5V / 1A
 • Režim napájení: USB
 • Materiál: železná základna + hliníkový odlitek hlavy
 • Hmotnost: 333g

Dokumentace ke stažení

Obsah balení

 • 1x lampa
 • 1x dálkové ovládání

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A59/1
Kategorie: LED
Nevyplňujte toto pole:
O Avatar autora N/A 6.9.2023 21:09
Dobrý den, rád bych se prosím zeptal na specifikace barevných kombinací této lampy - v technickém popisu tohoto produktu je zmínka o 16 barvách, znamená to, že si lze vybrat jen z 16 možných barev (např. zelená, žlutá, ...), nebo je možné si v aplikaci nastavovat i vlastní barevné kombinace (např. více barev současně), případně odstíny barev na barevné paletě, jako je tomu třeba u jiných produktů (konkrétně mám třeba na mysli Led Smart Wi-Fi Bulb od Solight, která také využívá aplikaci smart life, a u níž se dá nastavit jakýkoliv barevný odstín / efekt). Předem díky za odpověď a přeji pěkný zbytek dne. S pozdravem Oliver
Odpovědět
D Avatar autora N/A 8.9.2023 15:36
Dobrý den, Olivere, přesně jak píšete díky aplikaci si na lampě můžete nastavit jakýkoliv barevný odstín :)

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.