RGB Softbox Světlo + Stativ + Smart LED Žárovka, 1150 lm

Neohodnoceno
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Toužíte po barevných fotografiích nebo videu s barevným podsvícením? Pak je RGB softbox skvělou volbou. Softbox je dodáván na dvoumetrovém stativu a je ideální pro studiové vybavení jako světlo na focení či natáčení videí. Krásně zjemní stíny, zakryje odlesky a projasní pozadí. Pevná konstrukce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Výhodou je kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení už do 3 minut.

Softbox obsahuje 1 LED smart žárovku, které stačí spárovat přes bluetooth s telefonem a ihned můžete žárovku ovládat i na dálku. Smart žárovka je univerzální a může měnit barvy i na základě hudby apod., s RGB softboxem zažijete tak spoustu zábavy. Základem je samozřejmě bílá studená barva. Pro více funkcí žárovky si můžete stáhnout aplikaci "HappyLighting".

Vhodným doplňkem je pak jeřábové teleskopické rameno, s kterým můžete osvítit scénu přímo ze shora.

  • Rozměry softboxu: 50 x 70 cm
  • Výška stativu: max 200 cm
  • Žárovka: Smart LED s výkonem 15 W, energetická třída A, základní barevná teplota - studená

DOKUMENTACE

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: T3/1
Kategorie: LED

VIDEO