Sada Fotostudio 3x Softbox 540W + Stativy + Jeřáb

2 hodnocení
3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Sada tří softboxů značky Andoer včetně stativů a žárovek s celkovým výkonem 540W je ideální pro studiové vybavení na focení či natáčení videí. Softboxy krásně zjemní stíny, zakryjí odlesky a projasní pozadí. Pevná konstrukce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Každý softbox má 4 výkonné 45W žárovky a pokud by pro vás bylo světla až moc, tak jsou softboxy vybavené regulátorem, díky kterému můžete vždy po páru žárovky vypnout. Výhodou je jejich kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení do pouzdra už do 3 minut. Jeden softbox je jeřábový, díky teleskopickému ramenu tak můžete nastavit světlo ze shora.

  • Rozměry softboxů: 70x50 cm
  • Výška stativů: až 200 cm
  • Žárovky: superúsporné, bílé denní světlo, bílý tón, barevná teplota 5500°K - blízká dennímu světlu, standardní E27 socket, snadno vyměnitelné / modifikovatelné
  • Regulátor na zadní straně softboxu, kterým lze po páru žárovky vypnout

OBSAH BALENÍ

NÁVOD NA SLOŽENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN81/95
Kategorie: Softboxy