Stream Mikrofon Headset Kondenzátorový Jack 3,5 mm

Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Citlivý headset mikrofon s koncovkou 3,5 mm je velmi malý a tak neuvěřitelně přenosný a skladný. Zároveň je dynamický a má širokou frekvenční odezvu. Je skvělým doplňkem při natáčení videí a nahrávání kvalitního zvuku v rušném prostředí, jelikož eliminuje hluk prostředí a nahrává pouze váš hlas.

Využijete ho při rozhovorech, videokonferencích, online webinářích, nahrávání podcastů či písniček, apod. Výhodou mikrofonu je tkaný kabel a pogumovaný držák díky kterému mikrofon netlačí na hlavě. Koncovka mikrofonu je klasický jack 3,5 mm. Můžete ho tak připojit do PC, notebooku nebo zesilovače.

  • Velikost: 60 x 50 mm
  • Citlivost: -52dB ± 3dB
  • Délka kabelu: 1,18 m
  • Frekvenční rozsah: 100-16kHz
  • Koncovka: jack 3,5 mm

Obsah balení

  • 1x stream mikrofon

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: C57/1
Kategorie: Mikrofony

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.