Stream Mikrofon Headset Kondenzátorový Jack 3,5 mm

2 hodnocení
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Citlivý headset mikrofon s koncovkou 3,5 mm je velmi malý a tak neuvěřitelně přenosný a skladný. Zároveň je dynamický a má širokou frekvenční odezvu. Je skvělým doplňkem při natáčení videí a nahrávání kvalitního zvuku v rušném prostředí, jelikož eliminuje hluk prostředí a nahrává pouze váš hlas.

Využijete ho při rozhovorech, videokonferencích, online webinářích, nahrávání podcastů či písniček, apod. Výhodou mikrofonu je tkaný kabel a pogumovaný držák díky kterému mikrofon netlačí na hlavě. Koncovka mikrofonu je klasický jack 3,5 mm. Můžete ho tak připojit do PC, notebooku nebo zesilovače.

  • Velikost: 60 x 50 mm
  • Citlivost: -52dB ± 3dB
  • Délka kabelu: 1,18 m
  • Frekvenční rozsah: 100-16kHz
  • Koncovka: jack 3,5 mm

Obsah balení

  • 1x stream mikrofon

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: C57/1
Kategorie: Kabelové mikrofony
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora N/A 28.7.2023 09:56
koupil a neměl jsem ponětí jestli ho mám nasadit jako "límec" nebo sluchátka. na sluchátka je to těsné takže jako límec okolo krku. prosím připište to tam nebo přidejte obrázek ať nejsou zákazníci zmateni
Odpovědět
F Avatar autora N/A 1.8.2023 10:22
Dobrý den, děkujeme za dotaz. Mikrofon se dává na hlavu. Doplnily jsme video do galerie produktu. :)

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.