Ulanzi Univerzální Mini Stativ Tripod

Neohodnoceno
Akce
Ulanzi Univerzální Mini Stativ Tripod
–10 %
–10 % 269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Univerzální řešení stativu, který můžete použít i jako rukojeť přímo do akce. Stativ prověřené značky Ulanzi má v maximální výšce 5 cm a ve složeném stavu má 10 cm. Na cesty jak stvořený. Součástí stativu je klasický kovový 1/4 šroub vhodný na všechny fotoaparáty a kamery.

Se stativovým adaptérem je vhodný i pro GoPro kameru, pro natočení zařízení do jiného úhlu je skvělým doplňkem kulová stativová hlava. (Držák ani kulová hlava nejsou součástí balení.) Pro použití stativu na telefon stačí zakoupit držák.

  • Materiál: plast
  • Výška: 5 cm
  • Délka ve složeném stavu: 10 cm
  • Pogumované nožičky
  • 1/4 šroub

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B30/1
Kategorie: Tripody

Ukázka produktu ve videu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.