(20000lm!) 2x LED Octagon Softbox Světlo + 2x Stativ + 2x Ovladač Oktagon

18 hodnocení
–10 % 3 799 Kč 3 139,67 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Dva profesionální octagon led softboxy s ohromujícím celkovým výkonem 20000 lumenů mají 200 cm vysoké stativy a ovládají se pomocí dálkového ovladače. Jeden LED softbox má 10000 lm a barevná teplota je 3200 - 5500 K, jedná se o jeden z nejvýkonnějších softboxů na trhu. Tvar octagonu je konstruován tak, aby byl přechod světla co nejvíce plynulý, bez viditelných ostrých hran. Výhodou LED technologie je regulace jasu i teploty přesně podle vašich potřeb. Oproti normálním LED softboxům má octagon mnohem větší rozptyl do stran, tzn. poskytne mnohem větší osvětlení.

Osmiúhelníkový softbox je ideální pro studiové vybavení jako světlo na focení postav či natáčení videí. Krásně zjemní stíny, zakryje odlesky a projasní pozadí. Výhodou je navíc kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení do pouzdra už do 3 minut. Světlo je velmi tiché, nevydává žádný zvuk a nebliká. Softbox je navíc vícesměrový, lze jím otáčet o 180° a nastavit si ho můžete, do jaké polohy ho zrovna potřebujete.

K softboxu je také možnost dokoupit jeřábové teleskopické rameno, s kterým bude softbox ještě více flexibilní.

  • Rozměry softboxů: 70x70 cm
  • Výška stativů: až 200 cm
  • Rozsah barevné teploty: 3200 - 5500 K
  • Výkon jednoho LED softboxu: 10000 lm
  • Rozsah stmívání světla: 1 % - 100 %
  • Ovládání pomocí dálkového ovladače
  • Vypínač na kabelu

OBSAH BALENÍ

NÁVOD NA SLOŽENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: X3/1
Kategorie: LED

VIDEO