(8000lm!) 2x LED Octagon Softbox Světlo + 2x Stativ Oktagon

Neohodnoceno
–20 % 3 199 Kč 2 643,80 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Dva profesionální octagon led softboxy s celkovým výkonem 8000 lumenů mají 200 cm vysoké stativy a ovládají se pomocí ovladače na kabelu softboxu. Každá LED žárovka má výkon 40W (4000lm), zároveň jsou LED žárovky velmi úsporné, šetří až 90% energie. Barevná teplota je 6500 K, jedná se o jeden z nejvýkonnějších softboxů na trhu. Tvar octagonu je konstruován tak, aby byl přechod světla co nejvíce plynulý, bez viditelných ostrých hran. Octagon mnohem větší rozptyl do stran, tzn. poskytne mnohem větší osvětlení.

Osmiúhelníkový softbox je ideální pro studiové vybavení jako světlo na focení postav či natáčení videí. Krásně zjemní stíny, zakryje odlesky a projasní pozadí. Výhodou je navíc kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení do pouzdra už do 3 minut. Světlo je velmi tiché, nevydává žádný zvuk a nebliká. Softbox je navíc vícesměrový, lze jím otáčet o 180° a nastavit si ho můžete, do jaké polohy ho zrovna potřebujete.

K softboxu je také možnost dokoupit jeřábové teleskopické rameno, s kterým bude softbox ještě více flexibilní.

  • Rozměry softboxů: 70x70 cm
  • Výška stativů: až 200 cm
  • Barevná teplota: 6500 K
  • Výkon jednoho LED softboxu: 40 W, 4000 lm
  • Vypínač na kabelu

OBSAH BALENÍ

NÁVOD NA SLOŽENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A14/1
Kategorie: LED