Adaptér Hot Shoe 1/4 Závit na 3/8 Šroub

Neohodnoceno
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Máte na stativu 1/4 šroub a potřebovali byste na něj upevnit zařízení s 3/8 závitem? Nebo máte 3/8 závit a místo něj potřebujete 1/4? Máme pro vás řešení.

Tato redukce slouží k upevnění různého fotopříslušenství, jako mohou být například světla k fotoaparátům, která mají 3/8 závit. Adaptér se upevňuje do tzv. "sáněk" nebo lze připevnit na 1/4 šroub. Na 3/8 šroub můžete upevnit třeba právě fotoaparát se závitem nebo přídavná světla. Redukce je vyrobená z kvalitního pevného kovu.

  • Materiál: kov
  • Rozměry: 11,8 x 9,4 mm

Obsah balení

  • 1x adaptér hot shoe 1/4 na 3/8

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: W0/1
Kategorie: Adaptéry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.