Čistící Sada 3v1 pro Fototechniku

Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Základní sada 3v1 čistících pomůcek pro čištění fototechniky. Je vhodná pro fotoaparáty, objektivy, kamery, filtry a další optiky. Pomůcky pomáhají se bezpečně zbavit různých nečistot, snítek a prachu, aby se technika nepoškrábala a neponičila.

Čistící set obsahuje 3 produkty - ofukovací balónek, lenspen a utěrku z mikrovlákna.

Ofukovací balónek slouží k odfouknutí prachu a nečistot z objektivu a těla fotoaparátu, snímače a filtrů. Díky silnému proudu vzduchu se tak zbavíte snítek prachu bez nutnosti doteku a možnosti poškrábání. Balónek je vyrobený z měkkého a elastického silikonu.

Lenspen je tzv. pero na čištění objektivu. Z jedné strany má zatahovací měkký štěteček, který se hodí na smetení hrubé nečistoty z filtrů a objektivů a špatně dostupných míst na fotoaparátu či objektivu. Z druhé strany je kruhová čistící špička s uhlíkem, která slouží k finálnímu vyčištění a vyleštění optiky. Právě díky přítomnosti uhlíku nedojde při čištění k poškrábání optiky.

Čisticí utěrku z mikrovlákna můžete použít na čištění displejů fotoaparátů nebo i telefonu, tabletu či třeba brýlí. Odstraní otisky prstů, prach i mastné šmouhy.

  • Materiál: plast, mikrovlákno, silikon
  • Délka štětce: 11,5 cm
  • Rozměry utěrky: 14,5 x 14,5 cm
  • Délka balónku: 14 cm

OBSAH BALENÍ

  • 1x ofukovací balónek
  • 1x lenspen
  • 1x hadřík z mikrovláknaDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B48/1
Kategorie: Doplňky