Čistící Sada 3v1 pro Fototechniku

Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Základní sada 3v1 čistících pomůcek pro čištění fototechniky. Je vhodná pro fotoaparáty, objektivy, kamery, filtry a další optiky. Pomůcky pomáhají se bezpečně zbavit různých nečistot, snítek a prachu, aby se technika nepoškrábala a neponičila.

Čistící set obsahuje 3 produkty - ofukovací balónek, lenspen a utěrku z mikrovlákna.

Ofukovací balónek slouží k odfouknutí prachu a nečistot z objektivu a těla fotoaparátu, snímače a filtrů. Díky silnému proudu vzduchu se tak zbavíte snítek prachu bez nutnosti doteku a možnosti poškrábání. Balónek je vyrobený z měkkého a elastického silikonu.

Lenspen je tzv. pero na čištění objektivu. Z jedné strany má zatahovací měkký štěteček, který se hodí na smetení hrubé nečistoty z filtrů a objektivů a špatně dostupných míst na fotoaparátu či objektivu. Z druhé strany je kruhová čistící špička s uhlíkem, která slouží k finálnímu vyčištění a vyleštění optiky. Právě díky přítomnosti uhlíku nedojde při čištění k poškrábání optiky.

Čisticí utěrku z mikrovlákna můžete použít na čištění displejů fotoaparátů nebo i telefonu, tabletu či třeba brýlí. Odstraní otisky prstů, prach i mastné šmouhy.

  • Materiál: plast, mikrovlákno, silikon
  • Délka štětce: 11,5 cm
  • Rozměry utěrky: 14,5 x 14,5 cm
  • Délka balónku: 14 cm

OBSAH BALENÍ

  • 1x ofukovací balónek
  • 1x lenspen
  • 1x hadřík z mikrovláknaDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B48/1
Kategorie: Doplňky