Fotografické Pozadí Dekorace Pohádkový Les Zvířátka 220x150 cm

Neohodnoceno
Akce
Fotografické Pozadí Dekorace Pohádkový Les Zvířátka 220x150 cm
–30 %
–30 % 699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Potřebujete pěknou dekoraci nebo pozadí na focení produktů či portrétů? Plachta s obrázky zvířátek v lese lze zavěsit na zeď nebo upevnit kamkoliv budete potřebovat. Fotografická dekorace je odolná a barvy na ní nevyblednou. Pro focení portrétů s dekorací doporučujeme fotit z větší dálky a mít tam odstup.

Pozadí dodáváme ve složeném stavu. Narovnáte ho tak, že pozadí srolujete a počkáte 2-4 dny. Přehyby by měly úplně zmizet. V případě potřeby lze zadní strana vyžehlit pomocí napařovací žehličky na nízkou teplotu.

  • Velikost: 220 x 150 cm

OBSAH BALENÍ

  • 1x fotografické pozadí zvířátkaDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B79/1
Kategorie: Pozadí

Fotověci vysazují stromky

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít vás budeme informovat.