Flexibilní Držák na Tablet i Telefon Husí Krk

27 hodnocení
Akce
Flexibilní Držák na Tablet i Telefon Husí Krk
–35 %
–35 % 449 Kč 371,07 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Velmi flexibilní držák s husím krkem využijete téměř kdekoliv. Držák na tablet má maximální rozpětí až 18,5 cm s pevnou šířkou 6,5 cm. Jelikož je jeho minimální délka rozpětí 11,5 cm, využijete tak držák i na telefon. Rohy držáku jsou pogumované, nemusíte se tak bát případného poškrábání nebo vypadnutí zařízení. Telefon i tablet v něm drží opravdu pevně. Držák je uchycen na flexibilním husím krku, který můžete formovat do různých tvarů a úhlů podle potřeby. Délka husího krku je při úplném natažení až 70 cm. Husí krk je velmi pevný drát potažený silnou gumovou hadicí. Celý držák lze uchytit k jakékoliv desce s maximálním rozpětím 8 cm.

  • Vhodné pro tablet i telefon
  • Držák na tablet - rozpětí: 11,5 - 18,5 cm
  • Maximální délka 70 cm
  • Rozpětí úchytu k desce: až 8 cm

Obsah balení

  • 1x držák na tablet - husí krk

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN128/142
Kategorie: Držáky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.