Flexibilní Držák na Telefon Stick Holder Husí krk 1/4 Šroub

10 hodnocení
Akce
Flexibilní Držák na Telefon Stick Holder Husí krk 1/4 Šroub
–34 %
–34 % 99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Flexibilní držák na telefon se skládá ze dvou částí, a to z plastového držáku pro telefon a flexibilní kovové tyčky (hadice). Tyčka má z jedné strany 1/4 šroub, lze tedy umístit např. do kruhového světla, fotoaparátu nebo třeba pomocí redukce na stativ. Držák na telefon lze nastavit do všech různých úhlů a můžete pořizovat záběry jak na výšku, tak na šířku. Minimální rozpětí držáku je 6,5 cm a maximální 8,5 cm.

Obsah balení

  • 1x držák na telefon
  • 1x flexibilní hadice

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN73/85
Kategorie: Držáky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.