Flexibilní Kovový Stojan Rameno na Stůl + Držák na Telefon

Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Flexibilní kovový stojan na stůl s kulovou stativovou hlavou je naprosto ideálním společníkem pro upevnění např. kruhového světla, kamery nebo držáku na telefon, a to i díky standardnímu 1/4 šroubu. Je tak perfektní pro fotografování produktů, portrétů nebo pro natáčení videí a online streamování. Výhodou je možnost nastavit držák přímo ze shora, třeba na flat lay fotky a videa. Praktický např. pro natáčení kuchařských receptů.

Svorka pro montáž na stůl s protiskluzovou ochrannou podložkou může připevnit stojan k většině stolů, čelu postele, nočnímu stolku, kuchyňské lince atd. Celé rameno lze nastavit až do výšky 70 cm. V horní části ramene se pak uchytí kulová stativová hlava, která je otočná o 360° a na ní lze připevnit třeba držák na telefon. Kulová hlava i držák jsou součástí balení.

Instalace je snadná a stojan nezabere téměř žádné místo. Je vyrobený z hliníkové slitiny s pevnými spoji, nemusíte se tak bát, že by nebyl stabilní. Celý set je navíc velmi skladný, můžete si ho vzít klidně i na cesty.

  • Materiál: hliníková slitina + plast
  • 1/4 šroub
  • Rozpětí upínáku: max. 5 cm
  • Délka: 70 cm (rovný stav)

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: U3/1
Kategorie: Monopody