Flexibilní Kovový Stojan Rameno na Stůl pro Světla Mikrofon Kameru + Držák na Telefon

Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Flexibilní kovový stojan na stůl s kulovou stativovou hlavou je naprosto ideálním společníkem pro upevnění např. kruhového světla, kamery nebo držáku na telefon, a to i díky standardnímu 1/4 šroubu. Je tak perfektní pro fotografování produktů, portrétů nebo pro natáčení videí a online streamování nebo jako držák pro mikrofony na podcasty. Výhodou je možnost nastavit držák přímo ze shora, třeba na flat lay fotky a videa. Praktický např. pro natáčení kuchařských receptů.

Svorka pro montáž na stůl s protiskluzovou ochrannou podložkou může připevnit stojan k většině stolů, čelu postele, nočnímu stolku, kuchyňské lince atd. Celé rameno lze nastavit až do výšky 70 cm. V horní části ramene se pak uchytí kulová stativová hlava, která je otočná o 360° a na ní lze připevnit třeba držák na telefon. Kulová hlava i držák jsou součástí balení.

Instalace je snadná a stojan nezabere téměř žádné místo. Je vyrobený z hliníkové slitiny s pevnými spoji, nemusíte se tak bát, že by nebyl stabilní. Celý set je navíc velmi skladný, můžete si ho vzít klidně i na cesty.

  • Materiál: hliníková slitina + plast
  • 1/4 šroub
  • Rozpětí upínáku: max. 5 cm
  • Délka: 70 cm (rovný stav)

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: U3/1
Kategorie: Monopody & Selfie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.