Foto Deštník Lampa Fotostudio, Žárovka, Stativ 45W

12 hodnocení
–14 % 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Vyprodáno

O PRODUKTU

Profesionální studiový foto deštník včetně stativu a výkonné žárovky 45W. Pohodlně vystačí na studiové focení i video. Výhodou je jeho neuvěřitelná kompaktnost, kdy se dá vše složit a rozložit za 3 minuty. Je ideální volbou nejen pro začínající fotografy. Krásně rozptýlí světlo a rovnoměrně nasvítí i větší fotografovanou scénu, ať už se jedná o portrétní nebo produktové fotografie.

  • Průměr deštníku: 85 cm
  • Výška stativu: 200 cm
  • Žárovka: 45W - bílé světlo, bílý tón, superúsporná, koncovka E27

OBSAH BALENÍ

 

DOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobněkaždý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

 

Kód Kód: 489
Kategorie: Fotověci
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.