Foto Konstrukce na Pozadí Fotostudio 3 x 2,6 m

27 hodnocení
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Profesionální konstrukce na fotopozadí se skvělými rozměry stativů max. 3 x 2,6 m, vhodná tak i pro focení velmi vysokých osob. Konstrukce je flexibilní, pokud jsou pro vás 3 metry moc široké, stačí odebrat jednotlivé díly a konstrukci zúžit. Stativy jsou samozřejmě také flexibilní a lze je nastavit do maximální výšky 2,6 m. Součástí balení je i praktické pouzdro na přenos. Vhodným doplňkem pak můžou být klipsny a napínáky.

Konstrukce neobsahuje fotopozadí, lze ho ale dokoupit v našich nabídkách, a to buď velké fotoplátno 3x3 m a nebo 1,6 x 3 m v různých barevných variantách.

  • Rozměry: 3 x 2,6 m (Š x V)
  • Materiál: hliník

Obsah balení

  • 2x stativ
  • 4x tyč
  • 1x pouzdro na přenos

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN54/64
Kategorie: Konstrukce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.