Sada Foto Konstrukce 3 x 2,6 m + Bílé Fotopozadí 3 x 3 m

25 hodnocení
2 499 Kč 2 065,29 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Výhodný set velké foto konstrukce 3x2,6 m dodávané včetně velkého bílého plátna o rozměrech 3x3 m. Konstrukce je opravdu robustní a výhodou plátna je možnost upevnění na konstrukci pouhým natažením (plátno má tunel na natažení), není tedy nutnost plátno přichytit pomocí klipsen. K úplnému dotažení jsou pak vhodné napínáky, které můžete sehnat v našich dalších nabídkách. Fotografické plátno je vyrobené z kvalitního polyesternu a jemné bavlny, pohlcuje tak odlesky. Je určené k pravidelnému užití (není jednorázové) a je dodáváno v přeloženém stavu, kdyby byl překlad po natažení na konstrukci viditelný, lze ho také na nízkou teplotu přežehlit, případně i vyprat.

  • Rozměry konstrukce: 3x2,6 m
  • Rozměry fotopozadí: 3x3 m
  • Pozadí (65% polyester, 35% bavlna)

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN66/78
Kategorie: Sety & Stany

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.