Foto Lampa Studio 2x RGB Softbox Světlo + 2x Stativ + 2x Smart LED Žárovka, 2300 lm

Neohodnoceno
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Toužíte po barevných fotografiích nebo videu s barevným podsvícením? Pak jsou RGB softboxy skvělou volbou. Softboxy jsou dodávány na dvoumetrovém stativu a jsou ideální pro studiové vybavení jako světla na focení či natáčení videí. Krásně zjemní stíny, zakryjí odlesky a projasní pozadí. Pevná konstrukce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Výhodou je kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení už do 3 minut.

Softboxy obsahují 2 LED smart žárovky, které stačí spárovat přes bluetooth s telefonem a ihned můžete žárovku ovládat i na dálku. Smart žárovky jsou univerzální a mohou měnit barvy i na základě hudby apod., s RGB softboxy zažijete tak spoustu zábavy. Základem je samozřejmě bílá studená barva. Pro více funkcí žárovky si můžete stáhnout aplikaci "HappyLighting".

Vhodným doplňkem je pak jeřábové teleskopické rameno, s kterým můžete osvítit scénu přímo ze shora.

  • Rozměry softboxů: 50x70 cm
  • Výška stativů: max 200 cm
  • Žárovky: Smart LED s výkonem 15W, energetická třída A, základní barevná teplota - studená

DOKUMENTACE

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: N4/1
Kategorie: LED

VIDEO