Foto Lampa Studio 2x RGB Softbox Světlo + 2x Stativ + 2x Smart LED Žárovka, 2300 lm

Neohodnoceno
2 599 Kč 2 147,93 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Toužíte po barevných fotografiích nebo videu s barevným podsvícením? Pak jsou RGB softboxy skvělou volbou. Softboxy jsou dodávány na dvoumetrovém stativu a jsou ideální pro studiové vybavení jako světla na focení či natáčení videí. Krásně zjemní stíny, zakryjí odlesky a projasní pozadí. Pevná konstrukce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Výhodou je kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení už do 3 minut.

Softboxy obsahují 2 LED smart žárovky, které stačí spárovat přes bluetooth s telefonem a ihned můžete žárovku ovládat i na dálku. Smart žárovky jsou univerzální a mohou měnit barvy i na základě hudby apod., s RGB softboxy zažijete tak spoustu zábavy. Základem je samozřejmě bílá studená barva. Pro více funkcí žárovky si můžete stáhnout aplikaci "HappyLighting".

Vhodným doplňkem je pak jeřábové teleskopické rameno, s kterým můžete osvítit scénu přímo ze shora.

  • Rozměry softboxů: 50x70 cm
  • Výška stativů: max 200 cm
  • Žárovky: Smart LED s výkonem 15W, energetická třída A, základní barevná teplota - studená

DOKUMENTACE

OBSAH BALENÍDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: N4/1
Kategorie: LED

VIDEO