Foto Stativ na Fotoaparát Foťák i Telefon Tripod Stand Hliník + Vodováha 100 cm

22 hodnocení
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Menší praktický stativ na který lze upevnit zařízení cca do hmotnosti 1 kg. Jeho maximální výška je až 100 cm a nejnižší poloha je 33,5 cm. Je tak vhodný i na cesty. 

Tělo stativu je vyrobeno z hliníku a disponuje několika fixovacími šrouby, můžete tak dostát dokonalé pozice, k tomu vám pomůže i integrovaná vodováha. Telefon nebo menší kompaktní fotoaparát tak můžete otáčet přesně a do všech úhlů.

K hlavici lze díky 1/4 šroubu velmi pohodlně připojit kamerku, menší fotoaparát nebo telefon. Pro ten poslední případ máte součástí balení i phone holder.

  • Max. výška: 100 cm
  • Min. výška: 35 cm
  • Nosnost: 1 kg
  • 1/4 šroub
  • Materiál: hliník + plast

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobněkaždý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

 

Kód Kód: 492
Kategorie: Fotověci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.