J-hook Adaptér pro GoPro Kameru

Neohodnoceno
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Tento úchyt typu J-hook (nástavec zaobleného tvaru) slouží pro akční sportovní kamery, především GoPro. Spona se může upevnit např. na popruhy na tělo nebo na popruh na helmu. Upínací spona se připojuje do speciální sáněk s oblým tvarem nebo sáněk s rovným tvarem. Kamera se pak přichtí k adaptéru pomocí speciálního šroubu.

Obsah balení

  • 1x J-hook adaptér

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN113/127
Kategorie: GoPro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.