Neewer Roll Top Foto Video Batoh Velkokapacitní 21l - 30l

Neohodnoceno
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Velkokapacitní, rolovací batoh od značky Neewer na foto a video příslušenství je bestseller mezi foto batohy. Díky rolovacímu systému můžete během pár vteřin zvýšit kapacitu batohu z 21l na 30l. Do boční strany můžete upevnit třeba stativ. Uvnitř batohu je box s několika vypolstrovanými přihrádkami, které si můžete nastavit dle velikosti fotopříslušenství, a to pomocí suchých zipů. K fotoaparátu se můžete pohodlně dostat z boční strany bez nutnosti sundavat foto batoh ze zad. Kromě fotoaparátu můžete do batohu uložit objektivy, telefon, sluchátka, laptop, náhradní baterie, powerbanku a mnoho dalšího foto příslušenství.

Batoh má i několik menších kapes na drobnosti.

Díky širokým nastavitelným popruhům na záda se nebudete cítit unavení pod tíhou foto příslušenství. Batoh je odolný proti vodě díky integrované pláštěnce a uvnitř je polstrovaný pro bezpečí techniky. Zároveň je batoh vybaven popruhem, díky kterému můžete batoh pohodlně usadit na kufr při cestách.

Materiál batohu je vysoce kvalitní.

  • Rozměry: 640 x 300 x 20 mm
  • Barva: zeleno černá, oranžové prvky
  • Materiál: polyester
  • Váha: 700 g

OBSAH BALENÍ

  • 1x foto batoh
  • 1x pláštěnka na foto batohDOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: C45/1
Kategorie: Brašny a pouzdra