Plovák Bobber pro GoPro Kameru

Neohodnoceno
219 Kč 180,99 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Plovák Bobber značky REDLEAF pro GoPro kamery by neměl chybět všem milovníkům vodních záběrů. S plovákem Bobber budete mít jistotu, že vám oblíbená kamera GoPro neodplave. Navíc má plastový plovák poutko, které si dle potřeby utáhnete na zápěstí a zároveň lze plovák velmi dobře uchopit do ruky. GoPro kamera se pak jednoduše připevní pomocí šroubu. Plovák má výraznou žlutou barvu, takže se nemusíte obávat, že by se vám ztratil z dohledu.

  • Délka plováku: 15 cm
  • Průměr plováku: 4 cm
  • Hnotnost: 50 g
  • Materiál: plast
  • Barva: žlutá

Obsah balení

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN95/109
Kategorie: Adaptéry & držáky

Ukázka plováku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.