Přenosná Foto Brašna na Cyklistické Kolo

Neohodnoceno
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Velkokapacitní brašna je vhodná na přenos a uložení fotoaparátu a různých foto doplňků. Je kompatibilní s horskými koly, silničními koly nebo elektrickými koloběžkami, jelikož má na zadní straně suché zipy k uchycení. Brašna nemá popruh.

Brašna je polstrovaná a chrání tak předměty tašky před poškozením. V horní části je průhledné pouzdro pro uložení telefonu, výhodou navíc je, že můžete přes pouzdro telefon ovládat a nemusíte ho vyjímat. Může tak dobře posloužit i jako navigace při jízdě.

Ze stran tašky jsou síťové kapsy, kdo kterých můžete uložit různé drobnosti.

Taška má na povrchu reflexní vzor pro zvýšení bezpečnosti noční jízdy.

  • Barva: černá
  • Materiál: polyester
  • Rozměry brašny: 26 x 15 x 15 cm

Obsah balení

  • 1x brašna

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: B51/1
Kategorie: Brašny a pouzdra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.