Stativ Tripod pro Světla Softbox Deštník 260 cm

Neohodnoceno
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Robustní univerzální studiový stativ s úžasnou maximální výškou až 260 cm má nosnost až 10 kg, vhodný pro softboxy, foto deštníky, LED foto kruhy či jiná přídavná světla a zařízení. Vhodným doplňkem může být třeba zelenomodré pozadí, které se na stativ připojí pomocí speciální klipsny.

  • Průměr spodní tyče je až 3,5 cm, v horní části 2,5 cm
  • Každý expandující článek v sobě má pérko na měkký dopad výše umístěné sekce (pokud nerozumíte, nic se neděje, long story short, hodně to šetří čas při skládání:))
  • Stativ má maximální výšku 260 cm a ve složeném stavu měří 94 cm
  • Obsahuje 1/4 šroub

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: Z6/1
Kategorie: Tripody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.