Wainlux CNC Gravírka Laserový Gravírovací Stroj Plotr 3000 mw

78 hodnocení
5 799 Kč 4 792,56 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

CNC gravírka Wainlux s výkonem laseru 3000 mW je bez dna, můžete tak gravírovat i objemnější věci. Tento fakt ve spojení s velice kompaktními rozměry dělá z tohoto stroje velmi flexibilní, jednoduché a rychlé řešení pro gravírování širokého portfolia materiálů. Lze gravírovat logo nebo obrázek na dřevo, plast, kůži, papír či gumu.

Konstrukce gravírky je celokovová, šroubovací, stabilní, bez dna a zajišťuje, aby byl pohyb v ose X-Y co nejpřesnější. Gravírka je vhodná pro domácí kutilství, nikoliv pro průmyslové použití. Na skladě je máme k dispozici obvykle v několika barvách (viz galerie) a dodáme je v náhodně vybraných kusech.

Gravírka nemůže vyrýt kov, akryl či podobný materiál, na to její výkon nestačí a doporučujeme mrknout po jiném modelu v naší nabídce. Gravírka podporuje verzi aplikace pro Android, iOS a Windows, software je na flashce, která je součástí balení.

 • Gravírovací plocha: 80x80 mm
 • Váha: 0,56 kg
 • Rozměry gravírky: 15,5 x 16,6 x 14,3 cm
 • Materiál: ABS
 • Výkon laseru: 3000 mW
 • Laserový software: Wainlux
 • Příkon: AC 110-220V
 • Fotoveci jsou oficiálním distributorem WAINLUX, poskytujeme záruční i pozáruční servis a poradenství

Dokumentace

Obsah balení

 • 1x gravírovací stroj
 • 1x kabel USB
 • 1x napájecí kabel
 • 1x flashka
 • 1x testovací materiál

MANUÁL POUŽITÍ - PDF NÁVOD

 1. Pomocí přiloženého USB kabelu připojte gravírovačku k PC.
 2. Vložte flashku do PC a nainstalujte ovladač, poté otevřete software.
 3. Upravte na gravírce laserové zaostření na minimum (malé kolečko). Pokud nebude zaostření dostatečně malé, nemusí být gravírování provedeno správně.
 4. Načtěte v programu fotografii a nastavte mód gravírování a další parametry.

Bezpečnost

Tento CNC gravírovací stroj je bezpečnostní třídy 4 a může způsobit vážné a trvalé poškození nebo úplnou ztrátu zraku, popálení a jiné úrazy. Nikdy se nekoukejte přímo do laseru a to ani s ochrannými brýlemi. Využívejte vždy přiložené bezpečnostní sklíčko. Nenechávejte se strojem pracovat děti. Odražený paprsek na vzdálenost několika metrů může způsobit slepotu. Zároveň může odraz laseru způsobit vznícení některých materiálů a hrozí tak vznik požáru. Nikdy tak nenechávejte přístroj bez dozoru a po použití ho vždy vypněte, nejlépe ze zdroje napájení.

Showroom

Zboží si můžete pickupnout osobně každý všední den v Praze na Nádražní 349/3. Máte k tomuto produktu technické dotazy a chtěli byste ho předvést? Na adrese máme specializovaný showroom se zkušenými techniky. Vždy je ale lepší dát vědět předem na tel. číslo +420 792 641 911.

Kód Kód: O2/1
Kategorie: Fotověci
Položka byla vyprodána…

Video ukázka

Video ukázka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.