26 cm Průměr 10 "Flexibilní Kruhové Foto Světlo ke Stolu

55 hodnocení
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O PRODUKTU

Dokonale flexibilní kruhové světlo ke stolu s průměrem 26 cm je skvělým osvětlením, které je mobilní, skladné a lze umístit téměř kamkoliv. Perfektní pro fotografování produktů, portrétů nebo pro natáčení videí a online streamování. Výhodou je možnost nastavit kruh přímo ze shora a stativ nebude překážet v záběru. Ideální např. pro natáčení kuchařských receptů.

Flexibilní rameno pro světlo se upevní ke stolu nebo k jakékoliv desce s maximální šířkou 4,5 cm. Celé rameno lze nastavit až do výšky 70 cm. V horní části ramene se pak uchytí kulová stativová hlava a na ní se připevní 26 cm velký kruh. Uvnitř kruhu se nachází držák telefonu, který lze natáčet do různých úhlů. Video na šířku i výšku tak není problém.

Napájet jde přímo z USB, adaptéru nebo třeba i z powerbanky. Na kabelu je ovládání, kterým můžete nejen snižovat či zvyšovat intenzitu světla, ale také barevnou teplotu (od teplé po studený tón). Kruhové světlo navíc rovnoměrně osvětlí obličej s pěknými odlesky v očích, zamezí nechtěným stínům v obličeji, dokonce i trochu zredukuje vrásky.

  • Selfie ring má 10 palců, tj. 26 cm
  • Výkon 12 W (orientační přepočet 1000 lm)
  • 180 ks LED diod
  • Barevná teplota: 2700 - 6000 K (3 odstíny - teplá, neutrální, studená)
  • Nastavení jasu a barvy světla
  • Výška flexibilního ramene: 70 cm
  • Rozpětí upínáku k desce: max 4,5 cm
  • Délka USB kabelu kruhového světla: 2 m

OBSAH BALENÍ

Máte o light ring zájem a baví vás video tvorba? Pak se určitě mrkněte na náš článek "Spolupráce". Budeme se těšit :)DOPRAVA

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den na adrese Nádražní 3, Praha 5. Vždy si ale před tím udělejte objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN93/107
Kategorie: Kruhová

PROMO VIDEO