Karbonová Teleskopická Selfie Tyč 3 m pro Kamery Insta360, GoPro

28 hodnocení
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Teleskopická selfie tyč je perfektní pro záběry z velké výšky nebo dálky. Třeba pokud nevlastníte drona nebo s ním nelze udělat záběr. Teleskopická selfie tyč totiž dosáhne až do skvělých tří metrů. Selfie tyč je navíc vyrobená z karbonu, je tak neuvěřitelně odolná a nemusíte tak mít o své zařízení starost. Na konci tyče se nachází 1/4 šroub, na který můžete upevnit kameru nebo třeba držák s telefonem (kamera ani držák nejsou součástí balení). Pokud byste chtěli na tyč upevnit třeba GoPro kameru, pak doporučujeme dokoupit adaptér pro její upevnění.

  • Materiál: karbon
  • Rozměry: 60 - 300 cm
  • 1/4 šroub
  • Váha: 300 g

VIDEO UKÁZKA ZDE

Obsah balení

  • 1x teleskopická selfie tyč
  • 1x semišové pouzdro

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: A82/1
Kategorie: Monopody & Selfie

Ukázka selfie tyče v akci

Video ukázka

Nevyplňujte toto pole:
AZ Avatar autora N/A 25.7.2023 12:06
Dobrý deň, je táto tyč pri použití na Insta360 X3 naozaj invisible? Ďakujem
Odpovědět
F Avatar autora N/A 26.7.2023 09:08
Dobrý den, ano teleskopická tyč je na Insta360 neviditelná.

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.