Sada 3x Plátno Fotopozadí 3 x 3 m + Konstrukce se Stativy 3 x 2,6 m

Neohodnoceno
3 999 Kč 3 304,96 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Výhodný ateliérový set - konstrukce pro uchycení plátna s rozměry 3 x 2,6 m + 3 barevné varianty plátna - bílé, černé a zelené (green screen) s rozměry 3 x 3 m. Pozadí jsou vyrobena z polyesteru a jemné bavlny pohlcující odlesky a jsou určená k pravidelnému užití (nejsou pouze jednorázová). Plátna mají tzv. tunel, lze tedy natáhnout na tyč konstrukce.

Pokud by byly tři barvy pozadí nedostačující, v nabídce najdete také šedé plátno, které si u nás můžete dokoupit. K dokonale propnutému plátnu slouží napínáky, zamezí nechtěnému přehybu. Konstrukce se lehce složí, můžete nastavit i menší rozměr horní tyče včetně nastavení výšky stativů.

  • Rozměry konstrukce: 3 x 2,6 m (šířka x výška)
  • Rozměry pozadí: 3 x 3 m (šířka x délka)
  • Plátna lze lehce přežehlit i vyprat.
  • Pozadí (65% polyester, 35% bavlna)

Obsah balení

Máte o set zájem a baví vás video tvorba? Pak se určitě mrkněte na náš článek "Spolupráce". Budeme se těšit :)

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: O3/1
Kategorie: Sety & Stany

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.