Výkonné Fotostudio 3X LED Softbox (22500lm!)

17 hodnocení
6 499 Kč 5 371,07 Kč bez DPH
Vyprodáno

O produktu

Profesionální foto studio má neuvěřitelný celkový výkon 22500 lumenů. V sadě najdete 3 LED softboxy, z nichž jeden je jeřábový. Díky jeřábovému ramenu můžete nasvítit produkty i ze shora. Stativy mají až 190 cm a sofbtoxy se ovládají pomocí dálkového ovladače. Barevná teplota je 3200°K - 6400°K a výhodou LED technologie je regulace jak teploty, tak jasu přesně podle vašich potřeb.

LED softboxy jsou ideální pro studiové vybavení jako světlo na focení či natáčení videí. Krásně zjemní stíny, zakryjí odlesky a projasní pozadí. Pevná konstrukce zajistí dokonalé vypnutí difuzního plátna, které je odnímatelné. Výhodou je navíc kompaktnost a neuvěřitelná rychlost složení do pouzdra už do 3 minut. Světlo je velmi tiché, nevydává žádný zvuk a nebliká.

  • Rozměry softboxů: 50x70 cm
  • Výška stativů: až 190 cm
  • Rozsah barevné teploty: 3200°K - 6400°K
  • Výkon: 22500 lm
  • CRI: ≥90RA
  • Ovládání pomocí dálkového ovladače
  • Vypínač na kabelu

Obsah balení

UNBOXING + NÁVOD

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobně každý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

Kód Kód: GEN71/83
Kategorie: LED
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.