26 CM PRŮMĚR 10" Kruhové Foto Světlo Fotografický Kruh Selfie Light Photo Foto Video YouTube Ring + Stativ 150 cm

167 hodnocení
–23 % 999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Skladem v Praze, ihned k odeslání

O produktu

Kompletní vybavení pro focení nebo natáčení self videa na Instagram, TikTok, Youtube, na líčení nebo jako klasické stálé světlo do ateliéru na focení. Průměr kruhového světla je 26 cm a stativ má až 150 cm, což z něj činní ideální nástroj i pro focení celých postav. Stativ mimo to pracuje ve velkém rozsahu, takže pokud redukujete jeho výšku, lze ho například použít i k osvětlení níže položených věcí nebo sedících osob. 

Kruh má základní tři barevné teploty, a to bílé denní, studené a teplé světlo. Intenzita i barevná teplota lze plynule měnit na praktickém ovladači na kabelu.

Doprostřed kruhu lze upevnit flexibilní držák na telefon, který je součástí balení.

Je skvělým přisvětlovačem a pomocí kulové stativové hlavy můžete kruh nastavit do požadovaného úhlu. 

Light ring lze napájet pomocí USB z PC, adaptéru nebo třeba i z powerbanky. V takovém případě může být světlo opravdu mobilní a maximálně flexibilní.

Praktickým pomocníkem k selfie light je také bluetooth dálková spoušť, díky které už nebudete muset složitě nastavovat časovač na vašem mobilním zařízení. Focení tak bude ještě jednodušší. 

  • Selfie ring má 10 palců, tj. 26 cm
  • Výkon: 12 W
  • Světelnost: 850 LUX/0,5 m
  • 120 ks LED diod
  • Barevná teplota: 3500 - 6500 K (3 odstíny - teplá, denní bílá, studená)
  • Nastavení jasu a barvy: plynulé
  • Výška stativu: max 150 cm
  • 1/4 závit
  • Holder na telefon: 6 - 8,7 cm

Obsah balení

NÁVOD NA SLOŽENÍ

VIDEO

 

  

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobněkaždý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.

 

Kód Kód: 486
Kategorie: Kruhová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fotověci vysazují stromky

FOTOVECI VYSADZUJÚ STROMKY

Chci zasadit strom
Při další brigádě pro něj najdeme místečko u Kolína.
Chcem zasadiť strom
Pri ďaľšej brigáde pre neho nájdeme miestečko pri Kolíne.
V rámci našeho druhého projektu Treesome.cz jezdíme pravidelně brigádničit do přírody. A vymysleli jsme, že byste nám mohli pomoct příspěvkem 59 Kč na nové sazeničky. O tom, co se s vaším příspěvkem bude dít, vás budeme informovat emailem. V rámci nášho druhého projektu Treesome.cz jazdíme pravidelne brigádničiť do prírody. A vymysleli sme, že by ste nám mohli pomôcť príspevkom €2,51 na nové sadeničky. O tom, čo sa s vašim príspevkom bude diať, vás budeme informovať emailom.